MaHseR GüzeLi &Mavis&_EFE_ FORUM WELCOME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaHseR GüzeLi &Mavis&_EFE_ FORUM WELCOME

HACKED MAVİŞ FORUM_!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

6. sınıf konular

3 posters
YazarMesaj
oktay21
YENİ UYE
YENİ UYE

6. sınıf konular Empty
MesajKonu: 6. sınıf konular   6. sınıf konular I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 10:35 am

affraid :ewt arkadaşlar 6. sınıf zor bir dönemdir. 7.8. sınıflar ise 6. sınıfın devamlarıdır o yüzden ben zor bir aşamadan geçiyorum benim için en kolay dersler:fen ing ve sosyaldir. zorları ise mat. ama yinede kendime güveniyorm.

Evil or Very Mad 6. sınıfın zor yönleri 5.sınıftaki hocalarını özlersin 5. sınıfı takdirle teşekkürlerle geçersin ama 6. sınıfta öyle degil hocalar acımasız............. daha var ama boşver çok özele inmeyelim Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Mavis
Admin
Admin
Mavis

6. sınıf konular Empty
MesajKonu: Geri: 6. sınıf konular   6. sınıf konular I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 10:43 am

KONU TASNDI _!!
http://maviss.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

6. sınıf konular Empty
MesajKonu: Geri: 6. sınıf konular   6. sınıf konular I_icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 1:12 pm

6. SINIF KOLAYDIR ASLINDA 5. SINIIFN TEKRARIDIR 7. SINIF ÇOOK ZORDUR
MaHSeR_Güzeli
MaHSeR_Güzeli
MaHSeR_Güzeli
MaHSeR_Güzeli

6. sınıf konular Empty
MesajKonu: Geri: 6. sınıf konular   6. sınıf konular I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 6:48 am

Smile)) bence en zoru 9, sınıftır çünkü hayatının temelini atıyosun 9, sınıfta:)))
Mavis
Admin
Admin
Mavis

6. sınıf konular Empty
MesajKonu: Geri: 6. sınıf konular   6. sınıf konular I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:54 am

EVT KANKA AYNN ÖLE VALLA :d
http://maviss.yetkinforum.com

6. sınıf konular
1 sayfadaki 1 sayfası